כספות חסינות אש

מי צריך כספות חסינות אש?
בתחום הביטחון והכספות, יש סוג של כספות, שמיועד לצרכים מיוחדים. כספות אלו נקראות כספות חסינות אש. לא קשה לנחש מה הייחוד שלהן – הן מגינות על התכולה שלהן לא רק מפני פריצה וגנבה, אלא גם מפני נזקי הסביבה, כאשר בראש ובראשונה מדובר על הגנה מפני אש. מי צריך כספות מסוג זה? בעיקר אנשים שמאחסנים מידע רגיש, על פני דפים או על גבי מדיה מגנטית – אלו חומרי גלם שבאופן טבעי רגישים מאד כלפי האש, ולכן צריך לבחור עבורן כספות מיוחדות, שיוכלו להגן עליהם מפני פגעי הסביבה. אז איך בוחרים את הכספת הטובה ביותר שגם תהיה חסינה מאש?

הקריטריונים לבחירת כספות חסינות אש
אם אתם צריכים לבחור כספות חסינות אש עבור הבית או המשרד שלכם, יש מספר פרמטרים שעל פיהם תוכלו לבחור את הכספת הטובה ביותר עבורכם. כמובן שיש, ראשית, את הפרמטרים הרגילים שיש לכל כספת – בין השאר הגודל שלה ומנגנון הנעילה. אלו הדברים הבסיסיים, וכעת נתפנה לבחון את התכונות המיוחדות הנוגעות לחסינות עצמה מפני האש.
בהקשר אל כספות חסינות אש, חשוב מאד לבחון שלושה פרמטרים עיקריים: בפני איזו טמפרטורת חום הן עמידות, איזו טמפרטורת חום הן שומרות בתוכן בזמן שריפה ולכמה זמן הן עמידות.
למה הכוונה? לכל חומר שקיים יש טמפרטורת בעירה. במקרה של נייר לדוגמא, טמפרטורת הבעירה שלו היא כ170 מעלות צלזיוס, ואילו במקרה של מדיה מגנטית, טמפרטורת הבעירה היא כ50 מעלות צלזיוס. לכן, אם אנחנו צריכים כספת שתשמור על מסמכים, אפשר לבחור כספת ששומרת על טמפרטורה שנמוכה מ170 מעלות (הסטנדרט הוא לרוב נמוך מ150 מעלות), ואילו עבור מדיה מגנטית יש כספות מיוחדות וייעודיות, ששומרות על טמפרטורה פנימית נמוכה מ45 מעלות צלזיוס.
כמובן שגם חשוב לבחון מה הטמפרטורה החיצונית המקסימאלית שבה הכספת עומדת – לרוב מדובר בטווח שבין 1000 מעלות ל1200 מעלות. גם למשך העמידות יש חשיבות – יש כספות שישמרו על החומר למשך חצי שעה, שעה, ואפילו שעתיים – הכל תלוי בצורך שלכם, ומה המחיר שאתם מוכנים להשקיע.

הכספות האיכותיות של י.א כספות בע"מ
אם אתם רוצים למצוא את הכספת הטובה ביותר, שתגן על החומרים שלכם מפני שריפה, כל מה שאתם צריכים לעשות זה רק לבדוק את מגוון הכספות של חברת י.א כספות בע"מ. לחברת י.א כספות בע"מ, ניסיון של למעלה מ20 שנה בתחום הכספות בארץ, והיא מציעה מגוון רחב של פתרונות אבטחת רכוש ומיגון עבור אנשים פרטיים, חברות עסקיות וגופים ציבוריים. הכספת שתגן על החומר היקר שלכם היא כבר לא חלום – צרו קשר עם י.א כספות בע"מ, ותקבלו את הפתרון הטוב ביותר לשמירה על היקר לכם.

 
דף הבית טלפון