פורץ כספות
מקצוענים בפריצת כספות לרוב ללא נזק דבר המאפשר להשמיש את הכספת בגמר פתיחת מנגנון הנעילה.
חברות וארגונים רבים כאשר מתקשרים עם בעל מקצוע בוחנים מקצועיות, מחיר, הסמכות וניסיון מקצועי, לכן חברות מהגדולות במשק בוחרות בנו לתחזק את מערך הכספות אצלהן. 


כאשר אתם בוחרים להתקשר עם פורץ כספות מהחברה שלנו, אתם מבטיחים לעצמכם פריצה מקצועית במחיר הוגן ובזמן קצר.

חשוב מאוד! לא לנסות לפרוץ את הכספת בעצמכם, אם מנגנון הנעילה יתקע כתוצאה משימוש לא סביר ייתכן שתצטרכו לרכוש כספת אחרת עדיף לקרוא לפורץ כספות.
כספת נעולה ללא קוד וללא מפתח ואף כספות חסינות אש, כספות ממלכודות וכו' אלו בדיוק הכספות שאיתם אנחנו מתמודדים יום יום בתיקון כספות ופריצתם. 
ברשותנו ציוד מקצועי ואנו מצליחים פעם אחר פעם להתמודד עם מנגנוני נעילה אלקטרונים, מכנים, משולבים, קומבינציות ועוד עם כל כספת ובכל גודל.


תיקון הכספת.

איש המקצוע שלנו שמגיע אליכם לשטח ומטפל בפריצת הכספת יכול אם תרצו בכך, לתקן את מנגנון הנעילה חזרה, דבר שיבטיח שלא תצטרכו לדאוג לרכישת כספת אחרת.
כמו כן תקבלו הסברים, הדרכה, מפתחות, כרטיסים מגנטים, קודים מהמנעולן בשטח ובכל תסיימו את כל החוויה הזו בפעם אחת. חשוב לדעת, מנעולן מקצועי נותן גם אחריות על עבודתו. 
 


חשוב מאוד!
בכספות מונח רכוש יקר ערך, זה יכול להיות ניירת, מסמכים או תכשיטים ונשק וכספת לכן להזמין רק  מנעולן מורשה בעל תעודת הסמכה ובאישור משטרת ישראל -


כיצד עובד פורץ כספות?

נכון שבסצנות על המרקע פריצת כספות תמיד נראה מותח, עצבני, על גבול הבלתי אפשרי אך מול המציאות בשטח וכיום במיוחד כדי לפתוח את דלת הכספת לרוב מתמודדים עם מנגנון הנעילה באמצעות מכשור לפריצת כספות מתקדם. 
ככל שבעל המקצוע יהיה יותר מיומן הנזק לכספת שלכם יהיה יותר מזערי, פורץ מקצועי יודע לזהות את סוג הכספת (לרוב אפילו בתמונה שאפשר לשלוח אליו) וגם את דרכי הפריצה אליה כתוצאה מאבחון מנגנון הנעילה. 
כל כספת אמורה להקשות את הנגישות אליה, אם זה מנגנון של כספת עם השהייה של זמן כלשהו עד שהיא נפתחת, אם זה שילוב של מפתח וקוד, או כרטיס ומפתח ועוד בכל המקרים האלו פורץ כספות מקצועי הוא האדם שאליו פונים.

 אזורי השירות שלנו ניתנים בכל הארץ ובמקרים דחופים אף לתאם הגעת מנעולן תוך 30-60 דקות. 
 
דף הבית טלפון