כספות לנשק וכספות לסמים

ההגנה של כספות לנשק וכספות סמים
אתם בוודאי יודעים, שפעמים רבות אנחנו רוכשים כספת על מנת להגן על רכוש היקר לנו מפני גנבים ופורצים למיניהם. לכן, בתחום הכספות, יש שני סוגי כספות שהם יוצאים מן הכלל, אלו הן כספות לנשק, וכמו כן גם כספות סמים. מה הדומה ומה השונה ביניהן? נתחיל בכך ששתי הכספות הללו, מטרתן הראשונה היא למנוע גישה דווקא מפני אנשים שחיים בסביבה היומיומית שלנו. כמובן שהאסוציאציה הראשונית שלנו היא ילדים – בפרט אם אנחנו רוכשים כספת כזו עבור הבית. אנחנו נרצה למנוע מהילדים שלנו גישה לנשק האישי שלנו וגם לתרופות שלנו. מהצד השני, מכיוון שאלו פריטים שאנחנו עושים בהם שימוש תכוף יחסית, יותר מאשר תכשיטים יוקרתיים לדוגמא, אנחנו כן נרצה שהם יהיו בגישה נוחה עבורנו. לכן, למנגנון הנעילה שלהן יש חשיבות גבוהה מאד, שכן הוא חייב להיות כזה שגם ילדים, וגם מבוגרים לא יוכלו לפצח.

ומה מבדיל ביניהם?
בין כספות לנשק לבין כספות סמים יש גם מספר הבדלים, שמאפשרים לנו להבין האם נוכל לקנות כספת אחת עבורן, או כספת ייעודית לאחד מהם במידת הצורך. כספות שבהן אנחנו שמים נשק, גם צריכות להיות מאובטחות טוב בפני פורצים, שכן מדובר בכלי רגיש מאד. כמו כן, משרד הפנים מנחה את כל אוחזי הנשק בנוגע לנוהלי האבטחה של הנשק האישי שלהם, ובפרט אם יש להם מספר כלי נשק – כמובן שאת כולם כדאי לשמור בתוך כספת ייעודית עבור נשק, שצריכה להיות מפלדה בעובי 5 מ"מ לפחות, ודלת פלדה בעובי 10 מ"מ לפחות. כספות סמים לעומת זאת, ישמרו בעיקר על תרופות שלנו, וימנעו בעיקר גישה לילדים קטנים. לכן אפשר לקנות כספות קטנות ומתוחכמות, ורצוי שגם יהיו חסינות לאש במקרה הצורך. כמובן שניתן גם לאחסן בתוכן מדיה מגנטית וחומר כתוב, במידת הצורך.

כל מה שצריך בי.א כספות בע"מ
לא משנה אם אתם צריכים כספת בשביל לשמור את הנשק האישי שלכם, כספת בשביל לשמור תרופות, או כספת שתשמור על שניהם – את כולן תוכלו למצוא בהיצע המוצרים של י.א כספות בע"מ. חברת י.א כספות בע"מ היא מהחברות הוותיקות בארץ, עם ניסיון של שנים רבות בתחום אבטחת חומרים שונים. אצלנו תוכלו למצוא את הכספת המושלמת, למשרד או לבית, שתשמור על התרופות שלכם ועל הנשק האישי שלכם. אנחנו גם מציעים כספות מיוחדות לעסקים שצריכים לאחסן כמות גדולה של כלי נשק או של תרופות שונות. הכספות שלנו עומדות בתנאים של משרד הפנים, כך שאתם יכולים להיות בטוחים שהחפצים שלכם נמצאים במקום בטוח.

ביטחון הוא הדבר הכי חשוב בחיים שלנו – וכדי להיות בטוחים, כל שעליכם לעשות הוא ליצור קשר עם חברת י.א כספות, ולבחור את הכספת הטובה ביותר למטרות שלכם.

 
דף הבית טלפון