כספות מפתח

             

כספות קיר מפתח דגמי 

נעילת מפתח כפול שיניים
עובי דלת – 6 מ"מ פלדה
עובי דופן – 3 מ"מ פלדה
שני בריחי נעילה המוסטים ע"י המפתח
בדגם k-100 קיימת מערכת בריחים המוסטת ע"י  ידית, עובי דלת 10 מ"מ  פלדה ועובי גוף 5 מ"מ פלדה.
בדגם k-65 קיימת מערכת בריחים המוסטת ע"י ידית
לכל הדגמים ניתן להוסיף  מנעול קומבינציה דיגיטלי או מכאני 


כספת  מכאנית – נעילת מפתח ביתית או משרדית דגם V-110נעילת מפתח כספת כפול שיניים
גובה 20  ס"מ רוחב 31 ס"מ  עומק 20 ס"מ
דלת 6 מ"מ
גוף 3 מ"מ
כ-10 ק"ג
2 בריחי נעילה בקוטר 20  מ"מ
צבע לבן


כספת  מכאנית – נעילת מפתח ביתית או משרדית דגם V-210

נעילת מפתח כספת כפול שיניים
גובה 25  ס"מ רוחב 35 ס"מ  עומק 25 ס"מ
דלת 6 מ"מ
גוף 3 מ"מ
14 ק"ג
2 בריחי נעילה בקוטר 20  מ"מ
מדף מרכזי
צבע לבן

האם כדאי לקנות כספות מפתח?
כספות שנפתחות באמצעות מפתח, הן למעשה הכספות הותיקות ביותר שניתן למצוא היום בשוק. העיקרון שמאחוריהן הוא לכאורה פשוט – לכספת יש מנעול, ואת המנעול פותחים עם מפתח. השיטה הזו הובילה בהמשך כמובן לשיטות מתקדמות יותר כמו נעילה מכאנית, נעילה אלקטרונית וכיו"ב. עם זאת, עדיין ניתן למצוא היום בשוק מגוון רחב מאד של כספות מפתח, שנמצאות בשימוש גם בבתים פרטיים של אנשים, גם במשרדים ועסקים, ואפילו אצל גופים ציבוריים שונים. מדוע בעצם עדיין אנשים רוכשים כספות מסוג זה, ומה היתרונות שלהן?

זול ועם זאת אמין
ראשית, חשוב להבין כי כספות מפתח הן עדיין כספות אמינות מאד. ההתקדמות הטכנולוגית לא פסחה עליהן – היום ניתן למצוא כספות עם מנעולים מורכבים מאד, שהם כמעט בלתי ניתנים לפריצה. הדבר חשוב מאד, שכן אם אדם מנסה לפרוץ את המנעול – המשמעות היא שהדבר יארך זמן רב, זמן שבינתיים גורם לשני דברים – או שהוא יתייאש ויעזוב את הכספת, או שהוא ימשיך לנסות ובינתיים אנחנו נגיע ונוכל לתפוס אותו בשעת מעשה.
כספות מפתח, עקב המנגנון שלהן, נחשבות לכספות הזולות ביותר שניתן למצוא בשוק. לכן הדבר טוב מאד למי שכן רוצה לשמור על חפצים שיקרים לו, בין אם מבחינה כלכלית, עסקית או אישית, ועדיין למצוא כספת במחיר משתלם. היום, כשרוכשים כספת עם מנעול מחברת כספות, הדבר שהכי חשוב כמובן לבדוק, הוא מידת האיכות של המנעול, ועד כמה הוא קשה לפיצוח – ככל שהמנעול מורכב ואיכותי יותר, כך הכספת טובה ובטיחותית יותר. כמובן שחשוב לשמור גם על כללי זהירות ולשמור את המפתח במקום שלאף אחד חוץ מכם אין גישה אליו, בפרט אם רכשתם כספת עם מפתח עבור המשרד. מומלץ בחום גם לקבע את הכספת, כך שלא יהיה ניתן גם לגנוב אותה.

כספות מתוחכמות של י.א כספות בע"מ
אחד הדברים החשובים ברכישה של כספות מפתח, הוא כמובן לפנות לחברת הכספות הנכונה. אם גם אתם מחפשים את החברה הטובה ביותר עבורכם, החיפוש שלכם הסתיים עכשיו – כשהגעתם לאתר של י.א כספות בע"מ. אצלנו בחברה יש אנשי מקצוע רבים בתחום הכספות והביטחון. לכן, אם אתם צריכים כספת עם מנעול עבור הבית או העסק שלכם – אנחנו נשמח לייעץ לכם בבחירה של הכספת המתאימה. המנעולים שבהם אנחנו עושים שימוש בכספות שאנחנו משווקים, הם מנעולים מיוחדים, מתוחכמים במיוחד, וקשים מאד לפריצה. הדבר היחיד שתצטרכו לעשות אחרי שתרכשו את הכספות שלנו, הוא בסך הכל לשמור על המפתח במקום בטוח ושמור – מעבר לכך, הכספת כבר תעשה את העבודה.

עבור כל מי שמחפש ביטחון ושקט, במחיר משתלם ונח, כספות המפתח של י.א כספות בע"מ הן הפתרון הטוב ביותר, רק צרו עמנו קשר, והכספת כבר בדרך אליכם.

 
דף הבית טלפון