כספות משרדיות

מה מייחד כספות משרדיות?
בתחום הכספות, אחד מהצרכנים העיקריים שצריכים לפנות אל חברת כספות מוכרת ואמינה, הוא אנשי העסקים למיניהם, שמנהלים משרד, ולכן באופן טבעי צריכים כספות משרדיות עבור העסק שלהן. מה מייחד כל כך כספת משרדית, ובמה היא שונה מכספת ביתית?

ראשית, נבין למה בעצם אנחנו צריכים כספת עבור המשרד שלנו. במשרד שלנו קיים לרוב חומר רגיש, לגבי העובדים, עסקאות, פטנטים וכיו"ב. לא מן הנמנע שבתוך הכספת נשים אף חוזים, ואפילו פנקסי שקים של העסק. כלומר – כל מה שנרצה נוכל לאחסן ישירות בתוך הכספת. כעת, הייחוד של כספת משרדית הוא בכך שברוב המקרים היא עבה במיוחד, ומציעה מספר מנגנוני הגנה. בין השאר מנגנון שישלב בין הכנסת קוד אלקטרוני למפתח או כרטיס שיש צורך להעביר אותו. במקרים רבים אנחנו נרצה לבטח את החומר היקר שבמשרד שלנו, ולחברות ביטוח רבות יש קריטריונים לאחזקה ושמירה נכונה של החומר הרגיש – וכמובן שכספות הן האמצעי לעמוד בקריטריונים הללו.

אילו כספות כדאי לקנות?
אם אתם רוצים לרכוש כספות משרדיות, מומלץ בחום לבדוק את הכספות העבות במיוחד, עם המיגון הנוסף. אלו כספות מיוחדות, עבות במיוחד, כבדות ומסובכות במיוחד לפתיחה – מובן שזה דבר שהוא חיובי מאד עבורנו. חשוב לציין, שכספת צריכה גם להיות עמידה במיוחד מפני ניסיונות פריצה, וכספות כבדות ועבות במיוחד, מיוחדות בכך שהן עמידות מאד בפני ניסיונות הפריצה השונים.
את הכספות עבור המשרד, כפי שכבר ציינו, נוכל למצוא לרוב כשהן משלבות מספר מנגנוני הגנה, וחשוב לברר את זה – בדקו עם חברת הכספות, מה בדיוק הכספת כוללת – יש כאלה שכוללות מנגנון מכאני בתוספת מפתח, ויש כספות משרדיות שכוללות קוד אלקטרוני, עם העברה של כרטיס מגנטי. כמובן שכל קומבינציה אחרת גם יכולה לבוא בחשבון. למותר לציין, כי כספות אלו עומדות בדרישה הן של חברות הביטוח, והן של משטרת ישראל, בנוגע לתנאים של שמירה ראויה על חומר רגיש.

כספות עבור המשרד רק בי.א כספות בע"מ
מחפשים כספת מיוחדת, עמידה וחזקה במיוחד עבור המשרד שלכם? חברת י.א כספות בע"מ גאה להציג בפניכם את הכספות הטובות ביותר בעולם, שתוכלו כמובן לרכוש אצלה. חברת י.א כספות בע”מ, עוסקת בשיווק, התאמה וייעוץ בנוגע לפתרונות אבטחת חומרים. אצלנו, תוכלו למצוא מגוון רחב של כספות משרדיות שיוכלו להגן על החומרים הרגישים ביותר שאתם מנהלים במשרד. אם אתם מתלבטים מהי הכספת הטובה ביותר עבורכם, אין שום בעיה – הניסיון שלנו והמקצועיות שלנו עומדים לרשותכם, ונשמח לייעץ לכם בבחירה של הכספת המתאימה עבור המשרד שלכם.
זה הזמן להגן על המשרד, וללכת הביתה בסוף יום רגועים ושקטים, בעזרת הכספות של חברת י.א כספות בע"מ.

 
דף הבית טלפון