כספת לתכשיטים: כי כספות מיועדות לכל רכוש יקר

אנו נוהגים לראות בכספות כאמצעי בטיחותי למניעת גניבות של כסף מזומן הנשמר בבית או לחילופין בחנות, או כספים הנשמרים בבנקים שעדיין מספקים שירותי משיכה בסכומים גבוהים במיוחד. עם זאת, לאמצעי הבטיחותי הזה ישנם שימושים רבים ושונים ומספיק שנרצה למנוע מאנשים מסוימים להניח את ידיהם על דבר מה שאנו חפצים ביקרו כדי שנרכוש כספת בעלת מנגנוני הגנה שונים, חומר גלם בעל עמידות גבוהה ותחכומים אלקטרוניים שונים אשר הופכים את מלאכת פתיחתה למאתגרת הרבה יותר.

אחד מן המקרים הנפוצים בהם לא רק נרצה אלא נידרש הלכה למעשה לכספת לצורכי שמירה על רכוש יקר היא בחנויות התכשיטים ובמקרים בהם יש לנו תכשיט יקר בבית.
 

למה חנות תכשיטים מחויבת בכספת?

חנויות תכשיטים נדרשות להחזקת כספת בטיחותית, מתוחכמת ומאובטחת שכן אף חברת ביטוח לא תסכים לבטח את בית העסק אלא אם ייעשה שימוש באמצעי אבטחה הרמטיים ככל הניתן דוגמת כספות ממולכדות שננעלות אף יותר בניסיונות פריצה. באמצעות כספת לתכשיטים יכולים בעלי העסקים לסיים את יום עבודתם כשהם יודעים שמרכולתם היקרה ביותר מאובטחת כהלכה ואיננה נגישה אלא עבור פורצים בעלי אמצעים טכנולוגיים מתוחכמים במיוחד. במקרים אלו חברות הביטוח יהיו מחויבות בכיסוי הנזקים.
 

גם בבית ייתכן ותזדקקו לכספת לתכשיטים


תכשיטים אולי נראים קטנים ואולי נשמרים כהלכה במגירה, אך עוגמת הנפש שעלולה להיגרם לנו בפריצה עקב תמחורם, יופיים או ערכם הסנטימנטלי הוא עצום ורב. פעמים רבות פונים אנשים פרטיים לחברות הביטוח השונות כדי לקבל פוליסה בעבור תכשיטים שערכם יוצא דופן. גם במקרים אלו, יכולה חברת הביטוח להתנות את מתן הפוליסה באחזקת כספת שתסייע במניעת הגניבה גם במקרים של פריצה.
 

לסיכום


כספת לתכשיטים עלולה להידרש על-ידי חברות הביטוח הן במקרים בהם מדובר בחנות תכשיטים והן במקרים בהם מדובר באדם פרטי המבקש לבטח את רכושו. אם אינכם בטוחים באיזו כספת לבחור, אז הרי שמומלץ להתייעץ עם מומחה כספות שיעניק מידע חיוני ויכווין אל הדגם המתאים ביותר. לכך יש להוסיף את העובדה שמרבית חברות הביטוח מספקות מידע באשר למפרט הטכני של הכספת הנדרשת לצורך מתן הפוליסה.
 
דף הבית טלפון