כספת לנשק: האם ניתן להשתמש בכספת רגילה?

כשזה מגיע לשמירה על רכוש בעל ערך כספי אז הרי שכספת היא הבחירה הטבעית ביותר וניתן למצוא מגוון רחב של דגמים מתוחכמים יותר ומתוחכמים פחות. אך גם במקרים בהם תתרכש פריצה וחלק מן השלל יילקח, אז הרי שמלבד עוגמת הנפש נוכל להסתמך על חברות הביטוח השונות שכן רבות מהן מתנות את השימוש בכספת לביטוח עבור מתן הכיסוי. ומה יקרה אם נשק שנשמר ייגנב? כאן כבר מדובר במקרה ייחודי ויוצא דופן שלהתרחשותו ישנן השלכות הרות אסון מעבר לפגיעה והנזק ברכוש.
 

מי זקוק לכספת בטיחותית לנשק?


כספת לנשק משמשת בעיקר את אנשי מערכת הביטחון, אך גם אנשים פרטיים המחזיקים בבעלותם אקדח דוגמת אזרחים החיים בקרבת אזורים בעלי רמות סיכון גבוהות יחסית דוגמת אזור יהודה ושומרון. אחזקת אקדח מפוקחת היטב ודורשת רישיון מטעם האגף לרישוי כלי ירייה של המשרד לביטחון פנים. אחד מן התנאים לאחזקת אקדח היא גם השמירה עליו מפני ידיים זרות שהרי האחריות עליו נתונה בידיו של בעליה בלבד. הכספת יכולה לשמש למגוון צרכים בטיחותיים החל משמירה על מחסניות וכדורים, דרך אחסון חלקים שונים ויקרים דוגמת כוונות מתקדמות ועד לשמירת האקדח עצמו. 
 

הקפידו על דגמים בעלי אמצעי אבטחה מתקדמים


במקרים בהם מדובר ברובה סער או נשק מתקדם אחר אז הרי שמומלץ לחפש אחר כספת שתתאים במידותיה ותאפשר שמירה הרמטית והדוקה ככל הניתן. להבדיל מכספת לתכשיטים בעלת המראה הקלאסי והמוכר, כספת לנשק חייבת לכלול מגוון אמצעי אבטחה המורכבים ממנגנונים מכניים ואלקטרוניים, דלתות כפולות וכיסויים שונים הממגנים את הנשק ומסתירים אותו מפני פורצים.

בעל מקצוע המיומן בכספות לנשקים יוכל לספק הדרכה מקיפה, להתאים את המוצר לאופי הנשק ולהתאים את מידותיה לאזור בבית כך שניתן יהיה להקים ארון נשק שמוסתר היטב ומספק הגנה נוספת. 

בחרו את הדגם בחוכמה, הקפידו לעקוב אחר ההנחיות ותוכלו לדעת שהנשק מאובטח כהלכה. נשמח לעמוד לשירותכם ולספק לכם מידע מקיף בבחירת הכספת לאחזקת נשק שתתאים בדיוק למבוקשכם עם מגוון דגמים, מידות ואמצעי בטיחות מתקדמים.

 
דף הבית טלפון